Умови надання статистичної інформації

 

Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Рівненській області (www.gusrv.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Рівненській області".

Головне управління статистики відповідно до Технологічної програми роботи здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних збірників, доповідей та бюлетенів.

Ознайомитись із статистичними виданнями можна в Каталозі видань у розділі "Публікації" веб-сайту та в бібліотеці, яка розташована у приміщенні Головного управління статистики за адресою: 33028, м.Рівне, вул. Короленка, 7, кімната 303, тел. 26-56-37.

Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі.

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 із змінами від 3 серпня 2011 року №820.

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (поштою або факсом), складений у довільній формі. У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі Наказу Головного управління статистики «Про встановлення вартості одного людино-дня» від 05.01.2015р. № 2.

Організаційні заходи щодо ознайомлення користувачів із статистичними даними здійснює відділ поширення інформації та комунікацій (кімнати 301, 303). Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 26-56-37.

Головним управлінням статистики здійснюється ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).